Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Warhammer 40,000: Freeblade już dostępne

Reklama

Niestety tylko na iOS.

Kilka dni temu studio Pixel Toys wypuściło swoją najnowszą produkcję – Warhammer 40,000: Freeblade. To kolejna gra, której akcja osadzona jest w świecie stworzonym na potrzeby popularnego bitewniaka.

Gracze wcielają się w niej w młodego rycerza Imperium, którego rodzina zostaje wymordowana przez siły Chaosu. Chcąc dorwać sprawców zbrodni, bohater dołącza do kosmicznych marines zwanych Dark Angels, którzy udostępniają mu jeden z tytułowych Freeblade’ów – mecha dysponującego potężną siłą ognia.

Produkcja jest shooterem, w którym użytkownicy pozbywają się kolejnych wrogów. Warto przy tym zaznaczyć, że nie mają pełnej kontroli nad wspomnianą maszyną, za sterami której zasiada młodzieniec – robot porusza się sam, a do graczy należy jedynie celowanie i strzelanie.

W sumie do przejścia jest czterdzieści misji fabularnych oraz wiele pobocznych zadań. Do tego dochodzą patrole, w których użytkownicy stawiają czoła kolejnym falom pojawiających się na polu bitwy przeciwników.

Warhammer 40,000: Freeblade opiera się na modelu F2P, co oznacza, że grać można za darmo, ale trzeba liczyć się z mikropłatnościami. Tytuł pobierzecie bezpłatnie z poziomu cyfrowego sklepu AppStore. Niestety na razie nie wiadomo czy produkcja pojawi się kiedykolwiek na Androidzie. Ponizej znajdziecie zwiastun opublikowany z okazji jej premiery.

Warhammer 40,000: Freeblade - pobierz z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje