Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Warbits dostępne na urządzeniach mobilnych

Reklama

Strategia w stylu serii Advance Wars.

Warbits jest najnowszym projektem opracowanym przez developerów z niezależnego studia Risky Lab. Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, produkcja kilka dni temu zadebiutowała na platformach mobilnych. Gra jest strategią, której akcję osadzono w dalekiej przyszłości. W przedstawionym przez twórców świecie tradycyjne konflikty zbrojne zniknęły, a ich miejsce zajęły wirtualne symulacje, za pomocą których rozstrzyga się wszelkiego rodzaju spory. Gracze udział właśnie w tego typu bitwach.

Użytkownicy przejmują kontrolę nad wybraną przez siebie frakcją i toczą starcia z kolejnymi armiami. Rozgrywka przypomina nieco produkcje z wydawanej na konsolach firmy Nintendo serii Advance Wars. Na polu walki znajduje się kilka różnorodnych jednostek, od piechoty po mechy. W potyczkach można skorzystać też z usług wyposażonych w dodatkowe zdolności oficerów.

Autorzy gry przygotowali kampanię fabularną dla pojedynczego gracza, ale to nie wszystko. W tytule znalazł się również tryb sieciowy, pozwalający na toczenie bitw z innymi osobami w wariantach 1v1 oraz 2v2. Całość okraszona jest kolorową oprawą graficzną.

Warbits można nabyć za pośrednictwem cyfrowego sklepu AppStore, w którym produkcję wyceniono na 2,99 euro. Niestety nie wiadomo czy kiedykolwiek strategia pojawi się na urządzeniach działających pod kontrolą systemu Android. Poniżej znajdziecie jeden z najnowszych zwiastunów gry.

Warbits - pobierz grę z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje