Reklama

Walka z kolejnymi falami przeciwnikami w Super SteamPuff

Dynamiczna strzelanka.

Parę dni temu światło dzienne ujrzało Super SteamPuff – najnowsza produkcja developerów z niezależnego studia Weyrdworks, przygotowana z myślą o urządzeniach mobilnych. Tytuł jest stosunkowo dynamiczną strzelanką.

Akcja osadzona jest w przestrzeni kosmicznej. Wcielamy się w jednego z kosmonautów, który musi stawić czoła kolejnym falom pojawiających się na ekranie przeciwników. Starcia toczą się na niewielkich planszach, a postacią możemy poruszać w czterech kierunkach.

Wrogowie nie są jednak jedynym zagrożeniem – czasem na arenach pojawiają się różnego rodzaju pułapki, nie zabrakło także pojedynków z silniejszymi bossami. Do naszej dyspozycji oddano wiele zróżnicowanych postaci, które odblokowujemy wraz z postępami w zabawie. Do tego wszystkiego dochodzi możliwość rywalizowania ze znajomymi w lokalnym multiplayerze.

Reklama

Super SteamPuff można nabyć za pośrednictwem cyfrowego sklepu AppStore, w którym kosztuje 2,99 euro. Niestety na razie nie wiadomo czy produkcja kiedykolwiek pojawi się na urządzeniach z systemem Android. Poniżej możecie obejrzeć jeden ze zwiastunów gry.

Super SteamPuff - pobierz grę z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy