Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

W Beard Power bawimy się w stylizację brody

Reklama

Strzyżenie i układanie brody, podobnie jak fryzury, wymaga wielkiego wysiłku i sporych zdolności. Beard Power na iOS pozwala nam wytrenować i dopracować ten fach do perfekcji.

W Beard Power prowadzimy własny salon fryzjerski - jeden z tych, które w Polsce dawno wyginęły, czyli zajmujących się tylko i wyłącznie stylizacją bród. Nie jest to na szczęście symulator, więc nie musimy zamiatać podłogi i płacić rachunków za wodę; skupiamy się za to tylko i wyłącznie na właściwym strzyżeniu.

Tniemy, golimy i stylizujemy przeciągnięciami palca w czymś na rodzaj gry zręcznościowo-logicznej, a możliwości jest sporo: możemy stworzyć jedną z ponad 60 brodowych kreacji, wziąć udział w 100 konkretnych wyzwaniach i spotkać 35 rządnych nowego designu klientów. Nasz lokal możemy też na różne sposoby dekorować, dostosowując go do własnych preferencji i czyniąc bardziej atrakcyjnym dla niewygolonych mężczyzn.

Kiedy poczujemy się na siłach, możemy też pograć w trybie multiplayer. Zostaniemy wtedy porównani do graczy z całego świata i oddając się fryzjerskiemu fachowi będziemy pięli się w górę po rankingach najlepszych golibrodów.

Beard Power dostępne jest aktualnie jedynie dla użytkowników systemu iOS. Jeżeli nie jesteśmy zdecydowani na zakup, spróbować możemy też wersji demonstracyjnej - Beard Power Freestyle - pozbawionej większości ciekawszych funkcji.

Beard Power - pobierz grę z App Store

Beard Power Freestyle - pobierz grę z App Store

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje