Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Uratuj zwierzęta w Crashing Season

Reklama

Pokieruj niedźwiedziem… i owcą.

Crashing Season to najnowszy projekt developerów z niezależnego studia Kuokoi Games. Produkcja została zapowiedziana blisko rok temu, ale dopiero przed weekendem pojawiła się na smartfonach oraz tabletach.

Wcielamy się w zwierzęta, uciekające przed pragnącym ich głowy myśliwym. Do wyboru jest kilka różnych istot, w tym między innymi niedźwiedź, jeleń, owca oraz lis. Z każdym z nich powiązane są określone wyzwania, wraz z postępami w zabawie można je też ulepszyć.

Gra jest endless-runnerem, co oznacza, że postaci poruszają się same, a my musimy jedynie omijać pojawiające się na drodze bohaterów przeszkody. Warto też zbierać porozmieszczane na planszach gwiazdki i monety – pierwsze odblokowują nowe poziomy, za drugie zaś można kupić kolejne zwierzęta.

Crashing Season oparte jest na modelu F2P, co oznacza, że grać można za darmo, ale w produkcji znalazły się opcjonalne mikropłatności. Tytuł pobierzecie bezpłatnie z poziomu cyfrowych sklepów AppStore oraz Google Play. Poniżej znajdziecie najnowszy zwiastun tytułu.

Crashing Season - pobierz grę z App Store

Crashing Season - pobierz grę z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje