Reklama

Unpixelate już jest na iOS

2272406 2272406

Mobilna wersja znanej z komputerów gry Puzzle Dimension.

Japońska firma DeNA w ostatnim czasie podejmuje się wydawaniem mobilnych wersji znanych z komputerów i konsol gier, które ukazują się pod zmienionym tytułem. Najnowszą tego typu produkcją jest Unpixelate, które zadebiutowało na iUrządzeniach. Gra jest przygotowaną z myślą o smartfonach i tabletach edycją Puzzle Dimension, które pierwotnie pojawiło się na PC (za pośrednictwem usługi Steam) w 2010 roku.

Rozgrywka nie zmieniła się zbytnio względem pierwowzoru sprzed pięciu lat. Zadaniem graczy jest doprowadzenie kulki do końca opracowanego przez twórców trójwymiarowego poziomu oraz zebranie jak największej liczby porozmieszczanych na danym etapie kwiatów, a co za tym idzie – zdobycie jak najwyższego wyniku punktowego. Nie jest to oczywiście takie proste, zważywszy, że na poszczególnych planszach deweloperzy umieścili różnego rodzaju przeszkody i pułapki. W sumie do przejścia jest sto levelów.

Reklama

Unpixelate dostępne jest na iOS – grę można kupić w cyfrowym sklepie AppStore, gdzie kosztuje 2,99 euro. Niestety na chwilę obecną nie wiadomo czy firma DeNA planuje przenieść produkcję na Androida. Poniżej znajdziecie trailer komputerowego pierwowzoru – Puzzle Dimension.

Unpixelate (3D puzzle) - pobierz z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL