Reklama

Unkilled już dostępne

Strzelanka z zombiakami w roli głównej.

Gier ze zjadaczami świeżych mózgów na urządzeniach mobilnych jest od groma. Właśnie dołączyła do nich kolejna. Developerzy ze studia Madfinger Games (znani są głównie z cyklu FPS-ów Dead Trigger) udostępnili bowiem swój najnowszy projekt – Unkilled.

Produkcja jest pierwszoosobową strzelanką, w której – tak jak w poprzednich grach zespołu – użytkownicy muszą stawić czoła falom zombie. Akcja osadzona jest na terenie Nowego Jorku, który został opanowany przez żywe trupy.

Sukcesy w walce z potworami są punktowane, a osiągane wyniki można porównywać z rezultatami innych graczy. Pozbywać się zombiaków można za pomocą zróżnicowanego uzbrojenia, które można dodatkowo ulepszyć. Developerzy przygotowali ponadto wiele zadań do wykonania, wśród których znalazły się zarówno misje powiązane z głównym wątkiem fabularnym, jak i aktywności poboczne.

Reklama

Unkilled opiera się na modelu F2P, co oznacza, że grać można za darmo, aczkolwiek należy liczyć się z mikropłatnościami. Produkcję pobierzecie bezpłatnie z poziomu cyfrowych sklepów AppStore oraz Google Play.

Unkilled - pobierz z App Store

Unkilled - pobierz z Google Play

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy