Reklama

Ujawniono pierwsze obrazki z Batmana od Telltale Games

Poznaliśmy też obsadę.

W trakcie targów E3 studio Telltale Games nie tylko opublikowało zwiastun trzeciego sezonu interaktywnego The Walking Dead, ale zaprezentowało również pierwsze obrazki z przygodówkowego Batmana. Na udostępnionych materiałach gra prezentuje się nieźle.

Warto podkreślić, że produkcja z Mrocznym Rycerzem napędzana ma być przez nową wersję silnika opracowanego przez developerów. Widać to na pokazanych screenach  (znajdziecie je w naszej galerii) – nie jest to może znaczący skok jakości, ale grafika wygląda ładniej niż na przykład w tytule na podstawie „Gry o Tron”. Warto podkreślić, że w warstwie wizualnej twórcy inspirują się komiksami narysowanymi przez Jima Lee, Grega Capullo oraz Neala Adamsa.

Reklama

Autorzy ujawnili też nazwiska aktorów, których usłyszymy w grze. W Batmana wcieli się Troy Baker, który znany jest miłośnikom wirtualnej rozgrywki – na koncie ma m.in. role Joela z The Last of Us, Sama z Uncharted 4 czy Bookera DeWitta z BioShock Infinite. Co ciekawe, w nadchodzącej animacji Batman: Zabójczy Żart użyczy głosu Jokerowi.

W obsadzie znaleźli się jeszcze Laura Bailey (Chun-Li w Street Fighter IV i Nadine Ross w Uncharted 4), która zagra Kobietę-Kot, a także Travis Willingham (Scrotus w Mad Max) jako Harvey Dent. Towarzyszyć im będą Erin Yvette (Snow White w The Last of Us) jako dziennikarka Vicki Vale, Enn Reitel (Dishonored, Skyrim) jako Alfred oraz Richard McConagle (Victor Sullivan w serii) jako Carmine Falcone.

Dokładna data premiery pierwszego epizodu przygodówkowego Batmana nie jest znana, ale powinien zadebiutować latem tego roku na PC, konsolach oraz urządzeniach mobilnych. Produkcja składać się ma z pięciu epizodów.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy