Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Ucieczka z nordyckiego więzienia w Rok

Reklama

Zagadki i mitologia.

Kilka dni temu na urządzeniach mobilnych zadebiutował Rok – najnowszy projekt developerów z niezależnego studia Stich Games. Produkcja oparta jest na mitologii nordyckiej, którą przedstawiono w nietypowym wydaniu.

Akcja osadzona jest w dalekiej przyszłości. Głównym bohaterem jest mężczyzna, który przez kilkaset lat był więziony w nordyckim więzieniu. Pewnego dnia słyszy tajemniczy głos, którego właściciel postanawia pomóc protagoniście w ucieczce.

Kierując więźniem, gracze muszą wydostać się z fortecy. Nie jest to jednak łatwe – więzienie jest podziemnym labiryntem, strzeżonym dodatkowo przez trolle, walkirie i inne istoty znane z nordyckiej mitologii. Na szczęście bohater posiada moc telekinezy, którą może wykorzystać do walki z przeciwnikami i rozwiązywania przygotowanych przez autorów łamigłówek.

Rok można nabyć za pośrednictwem cyfrowego sklepu AppStore, w którym kosztuje 3,99 euro. Nie wiadomo jednak czy produkcja kiedykolwiek pojawi się na urządzeniach działających pod kontrolą systemu Android. Na deser – najnowszy trailer gry.

Rok - pobierz grę z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje