Reklama

Trzecia odsłona cyklu Fate zadebiutowała na urządzeniach mobilnych

Grę dostosowano do potrzeb niewidomych.

Fate to opracowana przez developerów z niezależnego studia TouchMint seria RPG-ów wydawana na urządzeniach mobilnych. Wczoraj światło dzienne ujrzała trzecia odsłona cyklu, która nosi podtytuł Quest for the Future.

Tak jak w przypadku wcześniejszych części, oprawa wizualna gry nawiązuje do stylistyki retro. Zabawa po raz kolejny polega na eksplorowaniu rozległych podziemi, a także walce z patrolującymi je przeciwnikami. Nie zabrakło też oczywiście zbierania różnego rodzaju cennych przedmiotów i przygotowanych przez autorów zagadek do rozwiązania.

Reklama

Jednym z najciekawszych elementów produkcji jest jednak VoiceOver – system, dzięki któremu grać mogą także osoby niewidome. Działa on w taki sposób, że cyfrowy głos objaśnia graczowi, co dzieje się obecnie na ekranie smartfona lub tabletu.

Fate: Quest for the Future możecie nabyć za pośrednictwem cyfrowego sklepu AppStore, w którym produkcja kosztuje XX,XX euro. Niestety nie wiadomo czy kiedykolwiek pojawi się na urządzeniach z Androidem na pokładzie.

A poniżej znajdziecie jeden ze zwiastunów gry.

Adventure To Fate : Quest To The Future - pobierz z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje