Reklama

Train Conductor World trafiło na Androida

Zabawa pociągami.

Train Conductor World to najnowsza produkcja developerów z niezależnego studia The Voxel Agents, która kilka miesięcy temu ukazała się na iOS. Właściciele urządzeń z Androidem musieli uzbroić się w cierpliwość, ale nareszcie się doczekali – przed weekendem tytuł zawitał na sprzęt z systemem firmy Google.

Zgodnie z nazwą gry, wcielamy się w konstruktora torów kolejowych. Na każdym z przygotowanych poziomów naszym zadaniem jest niedoprowadzenie do kolizji pociągów, jadących po tej samej trasie. Zabawa polega więc na zmianie ścieżki w taki sposób, by uniknąć katastrofy.

Reklama

Do tego dochodzi możliwość rozbudowywania samych torów i tworzenia nowych połączeń – wśród dostępnych miast docelowych są między innymi Paryż i Brugia. Całość okraszona jest miłą dla oka oprawą wizualną.

Train Conductor World opiera się na modelu F2P, co oznacza, że grać można za darmo, ale w produkcji znalazły się opcjonalne mikropłatności. Tytuł pobrać można bezpłatnie z usługi Google Play. Właściciele iUrządzeń mogą nadal ściągać grę z poziomu cyfrowego sklepu AppStore.

Na deser – jeden ze zwiastunów projektu.

Train Conductor World - pobierz z App Store

Train Conductor World - pobierz z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy