Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Traffic Rider zawitało na urządzenia z Androidem

Reklama

Szalona jazda motocyklem.

Traffic Rider to najnowszy projekt developerów z niezależnego studia SK Games, który pod koniec ubiegłego roku trafił na sprzęt z systemem iOS. Kilka dni temu produkcję otrzymali jednak także posiadacze urządzeń z Androidem.

W tytule gracze zasiadają za sterami motocykli, które pędzą z ogromną prędkością po wyznaczonej trasie. Jednoślady poruszają się przy tym same – zadaniem użytkowników jest więc unikanie pojawiających się na ich drodze przeszkody. Warto podkreślić, że maja wpływ na szybkość poruszania pojazdu, bo mogą zwolnić lub przyspieszyć. Pewnym utrudnieniem może być fakt, że wydarzenia prezentowane są z perspektywy oczu kierowcy.

Na samym początku gracze otrzymują tylko jeden motocykl, ale wraz z postępami rozgrywki można odblokować kolejne. W sumie twórcy przygotowali łącznie 40 tras, w których znalazło się kilka zadań dodatkowych podwyższających końcowy wynik punktowy. W produkcji znalazł się także tryb endless, w którym należy jechać przez losowo wygenerowany tor.

Traffic Rider opiera się na modelu F2P, co oznacza, że grać można za darmo, ale trzeba pamiętać o mikropłatnościach, które pozwalają na przykład kupić za pieniądze dodatkowe motocykle. Grę pobierzecie bezpłatnie z poziomu cyfrowego sklepu Google Play. Posiadacze iUrządzeń mogą ją oczywiście nadal ściągać za pośrednictwem usługi AppStore.

Na deser – jeden ze zwiastunów produkcji.

Traffic Rider - pobierz z App Store

Traffic Rider - pobierz z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje