Reklama

Toy Defense 2 doczekało się odświeżonej wersji

Popularna gra w nowych szatach.

Toy Defense 2 to wydana na urządzeniach mobilnych w 2013 roku ciesząca się dużą popularnością gra autorstwa rosyjskiego niezależnego studia Melesta Games. Kilka miesięcy temu developerzy nawiązali współpracę z Wargaming.net, efektem której jest odświeżona wersja produkcji, która właśnie pojawiła się na smartfonach i tabletach.

Tytuł jest przedstawicielem gatunku tower-defense, a jego akcja osadzona jest w czasach II wojny światowej. Gracze przejmują w nim kontrolę nad wojskowymi, którzy przedstawieni są w formie zabawkowych żołnierzyków. Rozgrywka nie odbiega zbytnio od tego, co znamy z innych tego typu produkcji – zadaniem użytkowników jest ustawienie podkomendnych w taki sposób, by poradzili sobie z przesuwającymi się w ich stronę wrogimi jednostkami.

Reklama

W nowej wersji gry do przejścia jest ponad 240 misji, które inspirowane są takimi historycznymi bitwami, jak starcie o Iwo-Jimę czy Operacja Overlord. W odświeżonej edycji produkcji nie zabrakło niewidzianych wcześniej map, a jedną z najciekawszych wprowadzonych w niej opcji jest możliwość rozwijania zarówno pojedynczych żołnierzy, jak i ich dowódców. To o tyle ważne, że dzięki temu można je wyposażyć na przykład w dodatkowe zdolności przydatne na polu walki.

Do dyspozycji graczy oddano cztery strony konfliktu – niemiecką, radziecką, amerykańską, a także brytyjską. W skład poszczególnych armii wchodzą jednak tylko dwa typy jednostek – piechota oraz pojazdy.

Istotną nowością, która pojawiła się w odświeżonej wersji gry, jest sieciowy tryb PvP. Dzięki niemu użytkownicy mogą rywalizować z innymi graczami i to nie tylko w pojedynczych bitwach, ale również w turniejach. Do tego wszystkiego dochodzą rozmaite rankingi pozwalające porównywać osiągane wyniki. W nowym wydaniu produkcji znacznemu liftingowi poddano także oprawę graficzną.

Tak jak oryginał, odświeżone Toy Defense 2 oparte jest na modelu F2P, co oznacza, ze grać można za darmo, choć należy liczyć się z mikropłatnościami. Tytuł pobierzecie bezpłatnie za pośrednictwem cyfrowych sklepów AppStore oraz Google Play. A na deser – zwiastun opublikowany z okazji premiery nowej edycji gry.

Toy Defense 2 - pobierz z App Store

Toy Defense 2 - pobierz z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy