Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Tower of Fortune 3 już dostępne

Reklama

Połączenie RPG-a… z jednorękim bandytą.

Tower of Fortune to znana wśród posiadaczy urządzeń mobilnych seria wykreowana przez developerów z niezależnego studia Game Stew. Niedawno na smartfonach i tabletach pojawiła się najnowsza, trzecia odsłona cyklu.

Tak jak w przypadku wcześniejszych części, gra jest RPG-iem opartym na zasadach rozgrywki… z jednorękiego bandyty. Gracze wciskają wirtualny przycisk i losują pojawiające się na ekranie symbole, które odpowiadają określonym akcjom podejmowanym przez bohatera. Przykładowo ikona miecza oznacza atak, a czaszka sprawia, że cios wyprowadza przeciwnik.

Zadaniem użytkowników jest dotarcie do szczytu tytułowej wieży. W budowli umieszczono też tawernę, w której można powalczyć z innymi gośćmi lokalu, zdobyć trofea czy… napić się pewnych napojów. W grze znalazło się również wiele zadań do wykonania, nie zabrakło także różnorodnej broni, która może okazać się przydatne w trakcie starć z wrogami.

Tower of Fortune można nabyć za pośrednictwem cyfrowego sklepu AppStore. Produkcja kosztuje w nim 2,99 euro. Niestety na chwilę obecną nie wiadomo czy gra pojawi się kiedykolwiek na urządzeniach działających pod kontrolą Androida.

Tower of Fortune - pobierz z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje