Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

TinyKeep zadebiutowało na Androidzie

Reklama

Kolejna gra o eksploracji podziemi i szlachtowaniu wrogów.

TinyKeep to stworzona przez studio Phigames produkcja, która w ubiegłym roku została wydana na komputerach. Teraz jednak trafiła na kolejną platformę, a konkretnie - urządzenia działające pod kontrolą systemu Android.

Tytuł jest hack'n'slashem, co oznacza, że rozgrywka polega w nim przede wszystkim na eliminowaniu kolejnych zastępów rożnej maści potworów. Istotna jest także eksploracja przepastnych podziemi. Warto jednak podkreślić, że te generowane są losowo, dzięki czemu każde podejście powinno wyglądać nieco inaczej.

W grze nie zabrakło też innych elementów charakterystycznych dla gatunku, w tym między innymi zróżnicowanego żelastwa do zebrania w trakcie zabawy. Produkcja czerpie też nieco z pozycji typu roguelike, jako że znalazła się w niej opcja jednorazowej śmierci. Oczywiście sterowanie zostało dostosowane do możliwości ekranów dotykowych.

Mobilną wersję TinyKeep można nabyć w cyfrowym sklepie Google Play, gdzie wyceniono ją na 22,94 zł. Niestety nie wiadomo czy tytuł zawita kiedykolwiek na iOS. Poniżej znajdziecie jeden ze zwiastunów gry.

TinyKeep - pobierz z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje