Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Tiny Tower otrzyma sporych rozmiarów aktualizację

Reklama

Z okazji piątych urodzin produkcji.

W lipcu minie pięć lat od premiery Tiny Tower – stworzonej przez developerów ze studia NimbleBit strategii ekonomicznej, w której naszym zadaniem jest wybudowanie jak najwyższego wieżowca. W związku z tym twórcy gry przygotowują nową aktualizację.

Nadchodząca łatka naprawdę ma być duża. W jej skład wejdzie m.in. 40 nowych dachów, 32 pięter, 24 pomieszczeń, a także 10 wind. Do tego dojdzie 288 misji do wykonania, a także 604 tak zwanych bitbooków – społecznościowych stron internetowych, z których korzystają mieszkańcy projektowanych przez graczy budynków.

Autorzy zamierzają również zaimplementować kilka niedostępnych wcześniej funkcji. Jedna z nich pozwoli zmieniać imiona wirtualnych obywateli, a inna umożliwi wymianę ludzików między użytkownikami. Natomiast dzięki opcji QuickStock będzie można w prostszy sposób zarządzać wieżowcem.

Data premiery aktualizacji nie jest na razie znana. Twórcy produkcji szukają na razie osób, które chciałyby przetestować nową zawartość. Jeśli chcecie się zgłosić, możecie zapisać się pod TYM adresem. Tiny Tower opiera się na modelu F2P, co oznacza, że grać można za darmo, ale w tytule znalazły się opcjonalne mikropłatności. Grę pobierzecie bezpłatnie z poziomu cyfrowego sklepu AppStore.

Tiny Tower - pobierz grę z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje