Reklama

Tiny Rogue nareszcie dostępne na Androidzie

Reklama

Szukanie skarbów w podziemiach.

Można by rzec – lepiej późno niż wcale. Kilka dni temu posiadacze urządzeń z Androidem otrzymali swoją wersję gry Tiny Rogue, którą pod koniec ubiegłego roku wydano na sprzętach działających pod kontrolą iOS.

Stworzona przez niezależne studio Ravenous Games produkcja jest tak zwanym dungeon crawlerem. Zabawa polega więc na wędrowaniu przez kolejne poziomy rozległych podziemi w poszukiwaniu ukrytych skarbów.

Pewną ciekawostką jest fakt, że rozgrywka toczy się w turach. Gracze muszą więc ostrożnie planować swoje kolejne ruchy, tym bardziej, że śmierć bohatera oznacza konieczność rozpoczęcia zabawy od nowa.

Na szczęście protagonista nie jest bezbronny. Na jego wyposażeniu znalazł się miecz, a także sztylety. To jednak nie wszystko, bo może też skorzystać z nadnaturalnych zdolności, które pozwalają – przykładowo – na zamrożenie przeciwnika. Kolejne umiejętności odblokowuje się rozwijając postać.

Tiny Rogue nabyć można w cyfrowym sklepie Google Play, w którym gra kosztuje 13,92 zł. Właściciele iUrządzeń mogą oczywiście nadal kupować produkcję w usłudze AppStore, w której wyceniono ją na 2,99 euro.

Poniżej znajdziecie zwiastun opublikowany z okazji premiery tytułu na Androidzie.

Tiny Rogue - pobierz z App Store

Tiny Rogue - pobierz z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje