Reklama

Tiny Dangerous Dungeons z konkretną datą premiery

Podziemia przemierzymy w przyszłym tygodniu.

Przedstawiciele studia Adventure Islands Games ujawnili dokładną datę premiery mobilnej wersji Tiny Dangerous Dungeons. Warto zaznaczyć, że graczy dostępna jest na PC i można w nią grać za pośrednictwem przeglądarek internetowych.

Tytuł należy do gatunku tak zwanych metroidvani, w których rozgrywka polega na eksploracji obszernych labiryntów i znajdowaniu przedmiotów pomocnych w pokonywaniu kolejnych przeszkód. W produkcji zadaniem graczy jest więc badanie tytułowych podziemi.

Na początku zabawy postać użytkownika otrzymuje tylko trzy życia oraz zdolność podskakiwania. Wraz z postępami bohater odblokowuje kolejne przydatne zdolności, a także dodatkowy ekwipunek, w tym nową broń.

Reklama

Na uwagę zasługuje także dwuwymiarowa grafika. Oprawa wizualna charakteryzuje się stylem przywodzącym na myśl gry wydawane na przenośnego GameBoya. Podobnie jest z warstwą muzyczną i dźwiękową, która wydaje się być żywcem przeniesiona z tytułów znanych z przenośnej konsolki Nintendo.

Z informacji ujawnionych przez developerów wynika, że Tiny Dangerous Dungeons ukaże się na iOS 2 kwietnia, produkcja kosztować ma przy tym 99 eurocentów. Niestety na chwilę obecną nie wiadomo czy pojawi się kiedykolwiek na Androidzie. Aha – pod TYM adresem możecie zagrać w wersję przeglądarkową gry.

Poniżej możecie obejrzeć najnowszy zwiastun produkcji.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy