Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Time Is An Island zmierza na urządzenia mobilne

Reklama

Odkryj sekrety tajemniczej wyspy.

Niezależny projektant Graham Spence zaprezentował swoją najnowszą produkcję – Time Is An Island. To opracowywana z myślą o urządzeniach mobilnych gra, której jednym z mocnych punktów może być sposób narracji przedstawianej historii.

Gracze wcielą się w umierającego mężczyznę, który mieszka sam na szkockich wyżynach. Okazuje się jednak, że zły stan zdrowia bohatera pozwoli duchowi bohatera na przemieszczanie się. Dzięki temu będzie mógł eksplorować tytułową wyspę Ulfrey.

Zostanie ona przedstawiona w formie mapy, po której użytkownicy będą się poruszać. Ponadto wyświetlane na niej mają być różne słowa, które stopniowo zdradzą sekrety wyspy, a także informacje o jej przeszłości i mieszkańcach. Spence nie ograniczy się przy tym do czasów teraźniejszych – bohater trafi do różnych epok historycznych. W każdej z nich nie zabraknie określonych wyzwań, z którymi trzeba będzie sobie poradzić.

Konkretna data premiery Time Is An Island nie jest znana, ale produkcja ma pojawić się jeszcze w tym roku. Tytuł ukaże się na PC i Makach oraz bliżej niesprecyzowanych tabletach (najprawdopodobniej chodzi o iPady i urządzenia z Androidem).

Na deser – jeden z krótkich zwiastunów produkcji zawierających fragmenty gameplayu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama