Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Till Morning’s Light już jest

Reklama

Nowa gra mobilna od studia WayForward Games.

Till Morning’s Light to jedna z tych produkcji, która pierwotnie przygotowywana była tylko z myślą o telefonach Fire firmy Amazon, ale ostatecznie zdecydowano się ją wydać także na iOS. I tak też się stało – od kilku dni tytuł dostępny jest na urządzeniach mobilnych.

Za powstanie gry odpowiada studio WayForward, które ma na koncie kilka udanych platformówek, w tym chociażby odświeżoną wersję kultowego DuckTales. Ich najnowszy projekt należy do tego samego gatunku – gracze wcielają się w Erikę Page, która trafia do pewnego nawiedzonego domu.

Zadaniem graczy będzie – jakże nietrudno się domyślić – odkrycie sekretów tajemniczej posiadłości, a także próba wydostania się z niej. Trzeba się jednak spieszyć – jeśli użytkownicy nie zdążą przed świtem, bohaterka zamieni się w ducha. Nie obejdzie się bez rozwiązywania licznych zagadek przygotowanych przez twórców.

Wbrew pozorom produkcja nie jest jednak horrorem. Tytuł utrzymany jest bowiem w dosyć humorystycznym stylu, czego przejawem jest chociażby kolorowa i niekiedy karykaturalna oprawa graficzna.

Till Morning’s Light dostępne jest w cyfrowych sklepach AppStore oraz androidowej usłudze Amazonu. Gra kosztuje w nich odpowiednio 6,99 euro oraz 6,99 dolarów. Nie wiadomo, kiedy produkcja pojawi się w oficjalnej usłudze systemu Android, a więc w Google Play.

Till Morning’s Light - pobierz z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama