Reklama

This War of Mine z wersją dostosowaną do smartfonów

Przetrwać wojenną zawieruchę można teraz także na telefonach.

Wydana latem tego roku mobilna wersja This War of Mine kompatybilna była tylko z tabletami. Kilka dni temu to się jednak zmieniło - twórcy gry z rodzimego studia 11bit wypuścili jej nową wersję, która działa na smartfonach.

W produkcji gracze przejmują kontrolę nad grupą cywili, która stara się przetrwać w mieście ogarniętym wojną. Szybko okazuje się jednak, że nie jest to takie proste - przeżycie wymaga gromadzenia cennych zapasów, a to nie wszystko. Poczucie bezustannego zagrożenia i obserwowanie śmierci towarzyszy może negatywnie odbić się na psychice bohaterów.

Reklama

Wersja opracowana z myślą o smartfonach została oczywiście odpowiednio zmodyfikowana. Twórcy przebudowali przede wszystkim interfejs, który został dostosowany do mniejszych ekranów. Poza tym można przenosić zapisane stany rozgrywki między telefonem a tabletem - dzięki temu zabawę przerwaną na jednym urządzeniu, można kontynuować na drugim.

This War of Mine można nabyć za pośrednictwem cyfrowych sklepów AppStore oraz Google Play. Gra nie należy jednak do tanich, bo wyceniono ją odpowiednio na 14,99 euro oraz 19,99 zł. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun opublikowany przy okazji premiery wersji na smartfony.

This War of Mine - pobierz z App Store

This War of Mine - pobierz z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy