Reklama

Thimbleweed Park otrzymało nowy zwiastun

Przygodówka od autorów Maniac Mansion.

Thimbleweed Park to najnowsza produkcja opracowywana przez Rona Gilberta Gary’ego Winnicka, którzy odpowiedzialni są za powstanie kultowych przygodówek LucasArts, w tym Maniac Mansion. Developerzy opublikowali niedawno nowy zwiastun swojego projektu.

Akcja gry osadzona będzie w tytułowym mieście, które niegdyś pełniło rolę swoistego centrum biznesowego. Jego blask już dawno jednak przygasł i obecnie jest miejscem, w którym trudno dostrzec dawną świetność.

Produkcja będzie nawiązywać do klasyki gatunku. Nie zabraknie więc sporej dawki humoru i różnego rodzaju zagadek. Rozgrywka polegać będzie na eksploracji lokacji, prowadzeniu rozmów z napotykanymi postaciami i gromadzeniu przedmiotów przydatnych w rozwikłaniu łamigłówek.

Reklama

Dokładna data premiery Thimbleweed Park nie jest znana, ale tytuł ukaże się pod koniec bieżącego roku na komputerach osobistych, Xboksie One i urządzeniach mobilnych z systemami iOS i Android. Poniżej znajdziecie wspomniany trailer, który koncentruje się na agentce specjalnej Ray – jednej z pięciu grywalnych postaci.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne