Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Thimbleweed Park otrzymało nowy zwiastun

Reklama

Przygodówka od autorów Maniac Mansion.

Thimbleweed Park to najnowsza produkcja opracowywana przez Rona Gilberta Gary’ego Winnicka, którzy odpowiedzialni są za powstanie kultowych przygodówek LucasArts, w tym Maniac Mansion. Developerzy opublikowali niedawno nowy zwiastun swojego projektu.

Akcja gry osadzona będzie w tytułowym mieście, które niegdyś pełniło rolę swoistego centrum biznesowego. Jego blask już dawno jednak przygasł i obecnie jest miejscem, w którym trudno dostrzec dawną świetność.

Produkcja będzie nawiązywać do klasyki gatunku. Nie zabraknie więc sporej dawki humoru i różnego rodzaju zagadek. Rozgrywka polegać będzie na eksploracji lokacji, prowadzeniu rozmów z napotykanymi postaciami i gromadzeniu przedmiotów przydatnych w rozwikłaniu łamigłówek.

Dokładna data premiery Thimbleweed Park nie jest znana, ale tytuł ukaże się pod koniec bieżącego roku na komputerach osobistych, Xboksie One i urządzeniach mobilnych z systemami iOS i Android. Poniżej znajdziecie wspomniany trailer, który koncentruje się na agentce specjalnej Ray – jednej z pięciu grywalnych postaci.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje