Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

The Witness z przybliżoną datą premiery

Reklama

Niestety gra pojawi się najpierw na PC i PS4.

Znany przede wszystkim z ciekawej, dwuwymiarowej platformówki Braid Jonathan Blow ujawnił przybliżoną datę swojego najnowszego projektu – gry The Witness. Produkcja tworzona jest z myślą o platformach mobilnych, ale także PC oraz konsolach PlayStation 4.

Tytuł może budzić skojarzenia z popularną niegdyś przygodówką Myst. Gracze trafią w nim na wyspę wypełnioną rozmaitymi zagadkami. Wraz z jej eksploracją, użytkownicy natykać się będą na kolejne łamigłówki do rozwikłania.

Ich rozwiązanie bardzo często okaże się niezbędne do odblokowania drogi na niedostępną dotychczas część wyspy. Dzięki nim będzie można na przykład otworzyć zamknięte drzwi czy uruchomić most. Po samej, dosyć rozległej lokacji, gracze podróżować będą mogli pieszo lub korzystając z dobrodziejstw łodzi. W sumie produkcja powinna zagwarantować od 80 do 100 godzin zabawy.

Niestety The Witness ukaże się w pierwszej kolejności na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, na które gra trafi w styczniu przyszłego roku. Na iPadzie pojawić ma się w późniejszym terminie – nie sprecyzowano dokładnie, kiedy, ale odstęp pomiędzy premierami nie będzie ponoć zbyt odległy. Na chwilę obecną nie wiadomo czy produkcja zawita na urządzenia z Androidem.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje