Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

The Walking Dead: No Man’s Land trafiło na Androida

Reklama

Prawie trzy tygodnie po premierze na iOS.

Na początku października na iUrządzeniach pojawiło się The Walking Dead: No Man’s Land – nowa gra oparta na szalenie popularnej telewizyjnej adaptacji słynnego komiksu autorstwa Roberta Kirkmana. W planach była też wersja na Androida, ale nie wiadomo było, kiedy ona się dokładnie pojawi. Na szczęście posiadacze sprzętów z systemem firmy Google nie muszą już dłużej czekać, bo właśnie dostali swoje wydanie produkcji.

Sama gra jest zaś turowym RPG-iem, w którym gracze przejmują kontrolę nad grupą ocalałych. Zadanie stawiane przed użytkownikami jest natomiast jasne: przetrwać w nieprzyjaznym świecie, w którym panoszą się zombie. Trzeba przede wszystkim szkolić członków kierowanej ekipy, gromadzić cenne surowce i zapasy, a także ulepszać posiadaną przez bohaterów broń.

Produkcja w całości opiera się na serialu telewizyjnym i w niewielkim stopniu nawiązuje do komiksowego pierwowzoru. To natomiast oznacza, że pojawiły się w niej postacie stworzone na potrzeby srebrnego ekranu, w tym chociażby Daryl Dixon.

The Walking Dead: No Man’s Land opiera się na modelu F2P, grać można więc za darmo, aczkolwiek należy liczyć się z mikropłatnościami. Grę pobierzecie bezpłatnie z poziomu usługi Google Play. Właściciele iUrządzeń mogą ją oczywiście nadal ściągać z cyfrowego sklepu AppStore.

The Walking Dead: No Man’s Land - pobierz z App Store

The Walking Dead: No Man’s Land - pobierz z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje