Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

The Walking Dead: No Man’s Land na nowym trailerze

Reklama

A na nim fragmenty gameplayu.

Bazujący na komiksie „Żywe trupy” serial The Walking Dead nadal cieszy się niesłabnącą popularnością. Nic więc dziwnego, że co jakiś czas pojawiają się kolejne produkcje oparte na wspomnianym widowisku. Najnowszą będzie The Walking Dead: No Man’s Land, która dostała właśnie nowy zwiastun.

Za grę odpowiedzialne jest helsińskie studio Next Games, które współpracuje ze stacją AMC, a więc twórcami serialowego pierwowzoru. W trakcie zabawy gracze przejmą kontrolę nad ekipą ocalałych wyszkolonych przez Daryla Dixona i ich zadaniem będzie pomoc w doprowadzeniu grupy w bezpieczne miejsce.

Rozgrywka polegać ma przede wszystkim na szlachtowaniu napotykanych na drodze kolejnych hord smakoszy świeżych mózgów. W walce z zombiakami użytkownicy zrobią użytek nie tylko z broni palnej, ale i rozmaitej broni białej. Wydarzenia obserwowane będą natomiast w rzucie izometrycznym.

Konkretna data premiery The Walking Dead: No Man’s Land nie jest znana, ale gra ma ukazać się w październiku tego roku. Produkcja zawitać ma przy tym na iOS, niestety nie wiadomo czy kiedykolwiek ukaże się na urządzeniach z Androidem.

A poniżej – wspomniany zwiastun.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje