Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

The Walking Dead: No Man’s Land już dostępne

Reklama

Kolejna produkcja ze słynnymi zombiakami.

Wczoraj wieczorem w Stanach Zjednoczonych wyemitowano pierwszy odcinek szóstego sezonu The Walking Dead (polska premiera już dzisiaj o godzinie 22:00 na antenie stacji FOX). Z tej okazji wypuszczono nową mobilną grę opartą na słynnym serialu – The Walking Dead: No Man’s Land.

Produkcja jest turowym RPG-iem, w którym gracze przejmują kontrolę nad grupą ocalałych, którzy muszą postarać się przeżyć w świecie zdominowanym przez zombiaków. Zabawa polega przede wszystkim trenowaniu poszczególnych członków zespołu, zbieraniu surowców i rozmaitych zapasów, a także ulepszaniu posiadanej przez bohaterów broni.

Gra w całości opiera się na wspomnianym serialu zrealizowanym przez stację AMC, co oznacza, że znalazły się w niej postacie znane przede wszystkim z telewizyjnej produkcji. Wśród nich jest Daryl Dixon, który został stworzony właśnie na potrzeby popularnej adaptacji komiksu z żywymi trupami.

The Walking Dead: No Man’s Land bazuje na modelu F2P, co oznacza, że grać można za darmo, aczkolwiek należy liczyć się z mikropłatnościami. Tytuł pobierzecie bezpłatnie z poziomu cyfrowego sklepu AppStore. W planach jest też wersja na urządzenia z Androidem, ale jej data premiery nie jest znana.

A poniżej możecie obejrzeć najnowszy zwiastun projektu.

The Walking Dead: No Man’s Land - pobierz z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje