Reklama

The Sims FreePlay wzbogacone o elementy społecznościowe

Electronic Arts wyciągnęło wnioski z sukcesu facebookowego Sims Social i kilka jego elementów wprowadziło do darmowej wersji mobilnej Simsów: The Sims FreePlay.

To znaczy, "darmowa" nie jest najlepszym określeniem - gra zarabia z pomocą modelu freemium, więc pobrać można ją za darmo, ale duża część zawartości jest płatna. Nie zmienia to faktu, że Sims FreePlay to tytuł niezwykle popularne wśród wszystkich, którzy bardzo mocno potrzebowali Simsów na telefonie lub tablecie, ale niekoniecznie mieli zamiar wydawać na nie pieniędzy.

Aktualizacje gry pojawiają się dość często, wprowadzając ze sobą przeważnie nowe meble, budynki inną "zwykłą" zawartość. Oczywiście i tym razem jej nie zabrakło - do dyspozycji dostaliśmy elementy wyposażenia mieszkania w stylu skandynawskim. Główną zmianą jest jednak implementacja kilku funkcji społecznościowych, których do tej pory zdecydowanie brakowało.

Reklama

Od teraz możemy więc wysyłać naszych Simów "w świat", czyli nawiązywać połączenie z innymi graczami i odwiedzać ich miasta - tworzyć nowe znajomości, przyjaźnie, związki, lub po prostu zwiedzać je z czystej ciekawości. Zaktualizowane Sims FreePlay pozwolą nam też na zdobywanie "Punktów Społecznościowych" za wykonywanie nowych "Społecznościowych Zadań". Żadna z tych funkcji nie jest dostępna dla graczy, którzy dopiero rozpoczęli zabawę z tym tytułem - korzystać z nich możemy po osiągnięciu 9 poziomu.

The Sims FreePlay wydane zostało na Google Play i App Store jako darmowa alternatywa dla płatnej odsłony - The Sims 3. Nie na wszystkich urządzeniach działa poprawnie, a na wielu nie działa w ogóle (co tyczy się głównie zróżnicowanego sprzętu z Androidem), ale nie przeszkadza to jej trafiać na dziesiątki milionów telefonów i tabletów na całym świecie.

Grę The Sims FreePlay w zależności od platformy możecie pobrać, klikając w jeden z linków obok - pobierz grę (iOS), pobierz grę (Android).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy