Reklama

The Room Two trafia do Google Play

Posiadacze urządzeń z Androidem na kontynuację jednej z najpopularniejszych i najciekawszych, mobilnych przygodówek czekać musieli długo - ponad trzy miesiące.

"Creepy" to najlepsze słowo opisujące kultowe już The Room. Ledwo oświetlony pokój, tajemnicze pudło o nieznanej zawartości i straszliwie realistyczna, trójwymiarowa grafika - wszystko to nawet dziś robi na tabletach ogromne wrażenie. Przede wszystkim The Room dało się jednak poznać jako wciągająca, pomysłowo korzystająca z możliwości smartfonów i tabletów przygodówka.

Reklama

Jej największą wadą był, niestety, kompletny brak replayability - rozwiązywanie tych samych zagadek po raz drugi nie daje już tyle zabawy. Ci z użytkowników Androida, którzy ukończyli pierwszą część, nareszcie pobawić się mogą z kontynuacją - The Room Two jest już dostępne w Google Play.

Czym od oryginału różni się kontynuacja? Czy w ogóle powinna się czymś różnić? Twórcy uznali, że do doskonałości grze brakuje naprawdę niewiele i większość elementów pozostawili bez zmian. Zwiększyli jedynie skalę zagadek - od teraz nie skupiamy się na jednym pudełku, a wielu przedmiotach przechowujących najróżniejsze łamigłówki. Poprowadzili też do przodu fabułę, która w "jedynce" nie tylko nie odpowiadała na nurtujące graczy pytania, ale też stawiała kolejne.

Grę pobierzecie za 9,99 zł na Androidzie lub 2,59 euro na iOS. Nie jest oczywiście kompatybilna ze starszymi modelami telefonów i smartfonów - oprawa graficzna i wymagania systemowe pozostają na najwyższym możliwym poziomie.

The Room Two - pobierz grę z App Store

The Room Two - pobierz grę z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy