Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

The Room Three trafiło na urządzenia mobilne

Reklama

Kolejna odsłona znanej serii.

Po wielu poślizgach nareszcie się doczekaliśmy. Na smartfonach i tabletach pojawiło się The Room Three – kolejna odsłona popularnej serii gier logicznych, za których powstanie odpowiadają developerzy ze studia Fireproof Games.

Mechanizmy rozgrywki względem poprzednich części nie uległy zmianie. Zadaniem graczy po raz kolejny jest otwieranie zabezpieczonych skomplikowanymi mechanizmami zamków, przy czym każdy z nich stanowi osobne wyzwanie, z którym trzeba sobie poradzić.

Najwięcej czasu użytkownicy spędzą na włamywaniu się do różnego rodzaju sejfów, a także forsowaniu rozmaitych drzwi. Czasami muszą jednak zająć się odkodowywaniem zaszyfrowanych wiadomości, na które można natknąć się w czasie zabawy.

W „trójce” główny bohater wyposażony jest dodatkowo w nową umiejętność. Pozwala ona spoglądać do wewnątrz niewielkich obiektów, a więc na przykład wspomnianych zamków. Dzięki temu będzie można odnaleźć wskazówkę pomocną w obejściu zabezpieczeń.

The Room Three kupić można za pośrednictwem cyfrowego sklepu AppStore. Produkcja wyceniona została w nich na 4,99 euro. W planach jest też wersja na Androida, ale jej data premiery nie jest na razie znana. Poniżej znajdziecie najnowszy zwiastun gry.

The Room Three - pobierz z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje