Reklama

The Room Three trafiło na Androida

Otwieranie sejfów i zamków.

Developerzy z niezależnego studia Fireproof Games dotrzymali słowa. W poniedziałek udostępnili na urządzeniach z Androidem The Room Three – kolejną odsłonę swojego popularnego cyklu, która na iOS ukazała się w listopadzie ubiegłego roku.

Rozgrywka nie uległa większej zmianie względem wcześniejszych części. Tak więc zadaniem użytkowników po raz kolejny jest otwieranie zabezpieczonych różnorodnymi mechanizmami zamków. Każdy z nich jest osobnym wyzwaniem, które należy wykonać.

W czasie zabawy gracze włamują się do rozmaitych sejfów i drzwi. A także zajmują się odkodowywaniem porozmieszczanych w określonych miejscach przez twórców zaszyfrowanych notatek i wiadomości. Co ciekawe, bohatera wyposażono w nową umiejętność, która pozwala mu spoglądać wewnątrz niewielkich obiektów, w tym na przykład zamków.

Reklama

The Room Three zdobyć można za pośrednictwem cyfrowego sklepu Google Play. Produkcja kosztuje w nim 19,99 zł. Oczywiście posiadacze iUrządzeń mogą nadal kupować grę z poziomu usługi AppStore, w której wyceniona jest na 4,99 euro.

The Room Three - pobierz z App Store

The Room Three - pobierz z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy