Reklama

The Room Three na nowych screenach.

Gra jest już praktycznie gotowa.

The Room Three to kolejna odsłona stworzonego przez niezależne studio Fireproof Games cyklu gier logicznych wydawanych na platformach mobilnych. Gra miała już zadebiutować wiosną, ale jakiś czas temu autorzy produkcji przełożyli termin debiutu na lato. To się wczoraj skończyło, a tytułu jak nie było, tak nie ma.

Są jednak szanse na to, że wkrótce nareszcie trafi on na smartfony i tablety. Odpowiedzialni za powstanie gry developerzy na łamach swojego oficjalnego facebookowego fanpage’u poinformowali, że produkcja jest już praktycznie gotowa. W obecnym stanie można ją przejść od początku do końca.

Reklama

Twórcom pozostało jedynie zaimplementować kilka dźwięków, a także przeprowadzić kontrolę jakości, która powinna zająć około dwóch lub trzech tygodni. Następnie tytuł zostanie wysłany do certyfikacji firmie Apple, która potrwa przez kolejny tydzień albo dwa. To zaś oznacza, że projekt powinien ujrzeć światło dzienne najpóźniej w przyszłym miesiącu.

Na razie autorzy udostępnili dwa nowe screeny z The Room Three. Można na nich zobaczyć jedną z nowych lokacji, które gracze zwiedzą w trakcie rozgrywki – bibliotekę (The Library). Docelowo produkcja ma ukazać się na iOS oraz Androidzie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy