Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

The Respawnables trafia do Google Play

Najnowszy mobilny tytuł Zyngi zakończył fazę beta testów i pojawił się wreszcie na Androidzie. Podobnie jak w wersji iOS-owej, za The Respawnables nie zapłacimy ani grosza.

Tytułem multiplayerowa strzelanka 3D nawiązuje do The Expandables (Niezniszczalni) i utrzymana jest w podobnych klimatach - nasi bohaterowie to napompowane góry mięcha rodem z filmów akcji. Oprawa graficzna natomiast przypomina Battlefield Heroes, ale ciężko uznać to za naśladownictwo, skoro gier w podobnym stylu wyprodukowano po BH przynajmniej kilkanaście.

W The Respawnables do dyspozycji dostajemy ponad 100 misji do rozegrania w trybie single player, napakowanych kreskówkowym humorem i nowymi bohaterami do odblokowywania. Najważniejszy jednak jest tryb dla wielu graczy i to na nim mimo wszystko ten tytuł się skupia. Rozpoczęcie rozgrywki online trwa kilka sekund, bo tytuł nie wymaga tworzenia kont i zmagania się z innymi utrudnieniami; prędko wskoczyć możemy w bitwy grupowe, tradycyjne free-for-all itd.

Przed pobraniem warto pamiętać, że to tytuł produkcji facebookowego giganta: Zyngi. Oznacza to, że gra raz po raz namawiać będzie do zalogowania się na Facebooku, coby za pośrednictwem naszych kont rozreklamować swój produkt - w zamian za, tradycyjnie, darmowe monety.

The Respawnables - pobierz za darmo z App Store

The Respawnables - pobierz za darmo z Google Play

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje