Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

The Legend of Bum-bo nowym projektem twórcy The Binding of Isaac

2273658 2273658

Reklama

Wstrzymano jednak prace nad Mewgenics.

Znany między innymi z niezłego The Binding of Isaac Edward McMillen, który jest jednym z dwóch członków niezależnego studia Team Meat, kilka dni temu zapowiedział swój kolejny projekt. Jest nim The Legend of Bum-bo.

Szczegółów na temat produkcji ujawniono stosunkowo niewiele. Wiadomo, że będzie rozgrywanym w turach RPG-iem z elementami gier logicznych, w którym wiele elementów (zapewne plansz i znajdujących się na nich przedmiotów) ma być generowana losowo.

Gracze wcielą się w tytułową postać, która znana jest z wcześniejszego projektu McMillena – wspomnianego The Binding of Isaac. Fani spekulują zresztą, że produkcja może być prequelem tamtej gry.

Data premiery (chociażby przybliżona) The Legend of Bum-bo nie jest na razie znana. Podobnie jak platformy docelowe, ale z dużą dozą prawdopodobieństwa można założyć, że gra trafi na urządzenia mobilne.

Niestety pojawiły się też niezbyt dobre wieści. We wpisie opublikowanym na Twitterze McMillen potwierdził, że prace nad Mewgenics – inną produkcją developera – zostały zawieszone. Mało tego – projekt nie jest rozwijany od dwóch lat.

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje