Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

The Interactive Adventures of Dog Mendonca & PizzaBoy trafi na urządzenia mobilne

Reklama

Premiera w przyszłym miesiącu.

The Interactive Adventures of Dog Mendonca & PizzaBoy to produkcja, która we wrześniu ubiegłego roku pojawiła się na komputerach osobistych. Niedawno odpowiedzialna za jej wydanie firma Deep Silver ujawniła, że doczeka się ona wydania mobilnego.

Gra bazuje na komiksowej trylogii, która ukazała się w październiku 2010 roku nakładem Dark Horse Comics. Jej akcja osadzona jest w świecie, w którym straszące nas w dzieciństwie stwory nie są wytworem wyobraźni i istnieją naprawdę. Historia obrazkowa opowiada o przygodach tytułowego duetu – Vicente’a Mendonci (o pseudonimie „pies”) oraz młodym dostawcy pizzy, Eurico Catatau.

W produkcji gracze przejmują kontrolę nad wspomnianymi bohaterami. Protagoniści trafiają do Lizbony, gdzie muszą rozwiązać zagadkę znikających potworów. Całość okraszona jest kolorową oprawą graficzną, w stylu znanym z komiksów.

Mobilna wersja The Interactive Adventures of Dog Mendonca & PizzaBoy powinna ukazać się na początku kwietnia na iOS, choć dokładna data premiery nie jest znana. W późniejszym terminie gra zawita na sprzęty z Androidem.

Poniżej znajdziecie jeden ze zwiastunów produkcji.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje