Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

The Horus Heresy: Drop Assault debiutuje na iOS

Reklama

Nowa mobilna gra oparta na licencji Warhammera 40,000.

Od czasu upadku THQ firma Games Workshop zaczęła szczodrze dysponować licencją Warhammera 40,000, w efekcie czego niczym grzyby po deszczu zaczęły pojawiać się kolejne produkcje osadzone w świecie tego popularnego bitewniaka. Najnowszą jest The Horus Heresy: Drop Assault, które wczoraj zawitało na iOS.

Zasady rozgrywki w stworzonej przez studio Complex Games grze są podobne do tych znanych Clash of Clans – zadaniem graczy jest zbudowanie bazy, obrona jej przed wojskami nieprzyjaciela, a później zniszczenie wrogiego centrum dowodzenia. Przed rozpoczęciem zabawy należy jednak opowiedzieć się po jednej z dwóch stron konfliktu – do wyboru są siły Imperium lub zdrajcy Horusa. Podjęta decyzja wpłynie na sposób rozgrywki i rodzaj dostępnych jednostek. I jeszcze jedno – wraz ze znajomymi można stworzyć własny klan i wraz z nimi rywalizować z innymi użytkownikami.

The Horus Heresy: Drop Assault oparte jest na modelu F2P, co oznacza, że zabawa jest darmowa, ale w grze pojawiła się możliwość kupowania dodatkowych przedmiotów za prawdziwe pieniądze. Produkcję można pobrać z poziomu cyfrowego sklepu AppStore, niestety nie wiadomo czy pojawi się kiedyś na Androidzie. Poniżej znajdziecie jeden z jej zwiastunów.

The Horus Heresy: Drop Assault - pobierz z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje