Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

The Duckforce Rises już dostępne

Reklama

Karcianka… z Donaldem i spółką.

Po sukcesie Hearthstone: Heroes of Warcraft na urządzeniach mobilnych, wiele firm zapragnęło mieć własną grę karcianą. Wśród nich znalazł się również Disney, który postanowił stworzyć karciankę z najbardziej znanymi kaczorami w rolach głównych – Donaldem, Sknerusem i resztą.

Zasady rozgrywki są dosyć proste w przyswojeniu. Gracze tworzą drużynę, którą następnie wystawiają do walki z takimi złoczyńcami, jak Magika De Czar czy gang Braci Be. Same starcia polegają przede wszystkim na stosowaniu kart.

Te są różnorodne, ale tak naprawdę pełnią dwie podstawowe funkcje – zadają obrażenia oponentom i leczą bohaterów wchodzących w skład ekipy użytkownika. W sumie do przejścia jest ponad 80 poziomów przygotowanych przez twórców. A w razie porażki drużyna wraca do bazy, gdzie można uleczyć poszczególne postacie.

The Duckforce Rises oparte jest na modelu F2P, co oznacza, ze grać można za darmo, aczkolwiek w produkcji znalazły się rozmaite płatne opcje. Grę pobierzecie bezpłatnie z poziomu cyfrowego sklepu AppStore. Na chwilę obecną nie wiadomo czy tytuł pojawi się kiedykolwiek na urządzeniach z Androidem.

The Duckforce Rises - pobierz z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje