Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

The Deer God debiutuje na urządzeniach mobilnych

Reklama

Ktoś ma ochotę wcielić się w jelenia?

Crescent Moon Games dotrzymało słowa – zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, firma wypuściła dzisiaj mobilną wersję The Deer God. Produkcja pierwotnie ukazała się na komputerach osobistych, na które trafiła kilka miesięcy temu.

Gra opowiada o losach myśliwego, który za życia ustrzelił wiele jeleni. Pech chciał jednak, że mu się zmarło – zamiast jednak powędrować do nieba (lub też piekła), odrodził się jako zwierzę, na które polował. W ten sposób miał odpokutować za swoje grzechy.

Gracze wcielają się właśnie we wspomnianego myśliwego-jelenia. Co ciekawe, bohater dysponuje tylko jednym życiem, ale jego śmierć niekoniecznie musi oznaczać koniec zabawy. Jeżeli spotka samicę i spłodzi z nią potomstwo, po ewentualnym zgonie dusza protagonisty przeniesie się do jego syna (lub też córki).

W grze zaimplementowano również system moralności, który odgrywa kluczową rolę. Jeśli bohater popełni zbyt wiele złych uczynków, po śmierci odrodzi się, ale jako słabe zwierzątko. Na przykład królik. Sama produkcja utrzymana jest w stylu graficznym charakteryzującym się obecnością pikseli.

The Deer God dostępne jest w cyfrowych sklepach AppStore oraz Google Play. Tytuł nie należy jednak do tanich – we wspomnianych usługach kosztuje bowiem odpowiednio aż 6,99 euro oraz 32,39 zł. Na deser – jeden z najnowszych zwiastunów.

The Deer God - pobierz z App Store

The Deer God - pobierz z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje