Reklama

The Dark Knight Rises: Zagraj w "Batmana" na smartfonie

W minionym tygodniu na ekrany kin trafiła najnowsza część sagi o Batmanie. Jak na głośny film przystało, doczekał się on także swojej "growej" adaptacji.

The Dark Knight Rises to film, który w Polsce znany jest pod tytułem "Mroczny Rycerz powstaje". Gra, wydana na iOS-a i Androida, dostępna jest, rzecz jasna, pod oryginalnym tytułem. Warto też zaznaczyć, że jest to pierwsza produkcja z Batmanem na Androida (poza tym można w nią zagrać także na iOS-ie, który jednak uświadczył już wcześniej przygody Mrocznego Rycerza).

W The Dark Knight Rises na iOS-a i Androida możemy się wcielić w Bruce'a Wayne'a, który powraca po ośmiu latach, by stoczyć walkę z Seliną Kyle oraz niejakim Bane'em. W grze pojawiają się także sojusznicy Batmana, tacy jak Kobieta-Kot czy Lucius Fox. Czekają w niej na nas dziesiątki misji oraz losowe wydarzenia, dzięki którym możemy się poczuć jak superbohaterowie.

Reklama

The Dark Knight Rises został przygotowany w trójwymiarowej grafice. Wrażenie robią nie tylko animacje postaci, ale i ogromne Gotham City (z licznymi "znajdźkami" do odkrycia). Jak gra wygląda, zobaczycie na poniższym zwiastunie:

Jeśli zechcesz wcielić się w Batmana, korzystając ze swojego smartfona bądź tabletu, zapłacisz za tę przyjemność 6,99 dolara (tak w przypadku App Store, jak i Google Play). Czyli około 23 złotych.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje