Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

The Abandoned ukazało się na smartfonach i tabletach

Reklama

Nad grą pracowali twórcy War Thunder.

Kilka dni temu na platformach mobilnych zadebiutowało The Abandoned – produkcja opracowana przez niezależny zespół Yadon. Co ciekawe, w projekcie palce maczali także członkowie studia Gaijin, a więc twórcy popularnego War Thundera.

Tytuł należy do gatunku tak zwanych gier survivalowych, w których rozgrywka skupia się na przetrwaniu w nieprzyjaznym środowisku. Użytkownicy trafiają na wyspę, która wypełniona jest różnego rodzaju potworami, groźnymi zwierzętami i innymi niebezpieczeństwami.

Przeżycie nie należy do łatwych zadań. Zwłaszcza na początku, kiedy prowadzony przez graczy bohater nie posiada odpowiedniego uzbrojenia i może zostać zabity nie tylko przez monstra, ale i naturę czy anomalie, które mogą doprowadzić do utraty kontroli nad postacią.

Wyspa ma strukturę otwartą, co oznacza, że można ją swobodnie eksplorować, szczególnie, że twórcy nie umieścili żadnych sztucznych barier. Jedynym ograniczeniem jest siła protagonisty – jeśli jest słaby, nie warto zapuszczać się w bardziej niebezpieczne tereny.

W produkcji nie zabrakło też funkcji pozwalającej na tworzenie własnych przedmiotów (można wznosić budynki). Do tego wszystkiego doszedł system dnia i nocy, wpływający na rozgrywkę – po zachodzie słońca potwory stają się agresywniejsze.

W grze znalazły się misje fabularne – w trakcie ich realizacji można poznać historię i sekrety tajemniczej wyspy. Autorzy przygotowali też dwa dodatkowe tryby – jeden koncentrujący się wyłącznie na przetrwaniu, a drugi na scenariuszu.

The Abandoned można kupić za pośrednictwem cyfrowych sklepów AppStore oraz Google Play. Produkcja kosztuje w nich odpowiednio 1,99 euro oraz 8,99 zł. Poniżej znajdziecie najnowszy zwiastun gry.

The Abandoned - pobierz z App Store

The Abandoned - pobierz z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje