Reklama

Tennis Champs: Returns ukazało się na urządzeniach mobilnych

Odświeżona wersja kultowej gry o tenisie.

Wielu starszych stażem graczy na pewno kojarzy Tennis Champs – to wydana w 1995 roku na Amidze gra traktująca o tenisie. Produkcja wyróżniała się pewną dozą realizmu – oczywiście jak na tamte czasy – dzięki czemu odniosła spory sukces. Kilka dni temu jej odświeżona wersja pojawiła się na urządzeniach mobilnych.

Za nową edycję odpowiadają twórcy oryginału, którzy pracują obecnie w studiu Uprising Games. Mechanizmy rozgrywki w zasadzie niczym nie różnią się od tych znanych z pierwowzoru – zadaniem graczy jest przerzucenie piłeczki na stronę kortu przeciwnika.

Reklama

W grze znalazł się obszerny tryb kariery. Autorzy planują też dodanie trybu multiplaer, który pozwoli toczyć pojedynki z innymi graczami. Niestety na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie zostanie udostępniony wariant sieciowy.

Sterowanie zostało oczywiście dostosowane do ekranów dotykowych. Grać można więc za pomocą gestów wykonywanych na wyświetlaczu. Dla tradycjonalistów developerzy przygotowali jednak możliwość zabawy za pomocą zewnętrznego kontrolera MFI.

Tennis Champs: Returns opiera się na modelu F2P, co oznacza, że grać można za darmo, choć należy pamiętać o mikropłatnościach. Tytuł pobierzecie bezpłatnie z poziomu cyfrowego sklepu AppStore. Niestety nie wiadomo czy kiedykolwiek pojawi się na Androidzie. A poniżej znajdziecie jeden ze zwiastunów odświeżonej wersji gry.

Tennis Champs: Returns - pobierz z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje