Reklama

Tempo nową mobilną produkcją twórców Brinka

2272337 2272337

Gra akcji z elementami QTE zmierza na iOS.

Znane posiadaczom komputerów przede wszystkim z Wolfenstein: Enemy Territory i Brinka studio Splash Damage oraz firma WarChest zapowiedziały właśnie swój drugi projekt – mobilną produkcję Tempo. Będzie to gra akcji, której rozgrywka – a przynajmniej tak wynika z opublikowanego przez developerów pierwszego trailera (możecie go obejrzeć poniżej) – opierać się będzie najprawdopodobniej na sekwencjach QTE. Dla niewtajemniczonych – są to fragmenty, w których gracz musi szybko wciskać odpowiednie przyciski pojawiające się na ekranie, by bohater wykonał określone działanie.

Reklama

Akcja produkcji osadzona zostanie w Londynie. Użytkownicy wcielą się w żołnierzy sił specjalnych, których zadaniem jest powstrzymanie bogatego psychopaty i jego prywatnej armii przed przeprowadzeniem zamachów bombowych w stolicy Wielkiej Brytanii. Nie obejdzie się więc bez sporej liczby strzelanin.

Tempo ukaże się już niedługo, bo w styczniu przyszłego roku. Gra trafi na urządzenia Apple’a, a konkretnie na iPhony i iPady. Niestety na razie nie wiadomo czy pojawi się kiedykolwiek na Androidzie, ale nie można tego wykluczyć. Poniżej znajdziecie wspomniany wcześniej pierwszy zwiastun produkcji, na którym prezentuje się ona całkiem nieźle.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje