Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Talisman Prologue HD już jutro w Google Play i App Store

Reklama

Starsi gracze z nostalgią wspominają zapewne niekończące się godziny, spędzane z przyjaciółmi nad jedną z najlepszych planszówek fantasy w historii.

Talisman Prologue to cyfrowa wersja Talizmanu, która zadebiutowała na pecetach, jak się jednak okazuje, to nie jedyna platforma, na któej będziemy cieszyć się dziełem brytyjskiego studia Games Workshop. Games Workshop to zresztą twórcy popularnych na całym świecie systemów RPG i “bitewniaków” w wykreowanych przez Anglików uniwersach Warhammera i Warhammera 40k. Nic więc dziwnego, że doświadczeni Mistrzowie Gry potrafili przygotować planszówkę, która do dziś cieszy się wielkim uznaniem wśród miłośników klimatów fantasy.

W wersji na smartfony gra nazywa się Talisman Prologue HD i już 25 kwietnia trafi na urządzenia przenośne wspierające systemy iOS oraz Android. W produkcji gracze otrzymają do wyboru kilka klas postaci, wśród których nie zabraknie Wojownika, Krasnoluda, Maga czy Trolla, a także ponad 50 misji, jak również masę ekwipunku do zdobycia.

Muszę tu jednak wyjaśnić, że Talisman Prologue HD przeznaczone jest wyłącznie do rozgrywki single player. Jeśli więc wolicie grać z przyjaciółmi, to musicie poczekać do lata, bowiem wówczas ukaże się multiplayerowa wersja zatytułowana Talisman: Digital Edition.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje