Reklama

Tales of Maj’Eyal trafi na urządzenia z Androidem

Znany z PC „rogalik” doczeka się swojej mobilnej wersji.

Tales of Maj’Eyal to wydana w 2012 roku gra typu roguelike, której akcja osadzona jest w świecie fantasy. Wkrótce będą mogli zagrać w nią także posiadacze platform mobilnych – jej twórca, Nicolas Casalini, poinformował bowiem niedawno, że produkcja zawita na Androida.

Przed rozpoczęciem zabawy gracze wybierają jedną z wielu dostępnych klas postaci, a następnie odwiedzają różnego rodzaju lochy i podziemia. Te – jak przystało na gatunek „rogalików” – są generowane losowo. Oczywiście na zwykłej wycieczce się nie kończy, bo poszczególne lokacje zamieszkują potwory, które trzeba zgładzić. Starcia toczone są w turach i aby wygrać, należy wykazać zmysłem taktycznym. Gra oferuje wiele godzin zabawy.

Reklama

O wersji mobilnej na razie wiadomo niewiele. Casalini wyjawił jedynie, że pracuje teraz nad przystosowaniem interfejsu i sterowania do możliwości ekranów dotykowych, co nie powinno być żadnym zaskoczeniem. Niestety nieznana jest data premiery produkcji w wydaniu na Androida, podobnie jak fakt czy trafi ona kiedyś na iOS.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje