Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Tail Drift przechodzi na model F2P

Reklama

Produkcja o nawigowaniu małym samolotem dostępna za darmo.

Tail Drift to wydana w październiku ubiegłego roku produkcja studia Attract Mode Games, w której zadaniem graczy jest kierowanie małym samolotem po skonstruowanych przez developerów torach i zbieranie rozlokowanych na nich złotych monet. Gra do tej pory była płatna, ale jej sprzedaż nie była satysfakcjonująca, w związku z czym jej twórcy postanowili zmienić jej model biznesowy na F2P.

To oznacza, że od teraz rozgrywka będzie darmowa, choć z pewnymi ograniczeniami podyktowanymi wprowadzeniem możliwości kupowania wirtualnych przedmiotów za prawdziwe pieniądze. Do latania aeroplanem niezbędne będzie od teraz paliwo, którego zapas będzie zużywany wraz z zabawą. Zbiornik będzie uzupełniany po określonym czasie, ale jego regenerację będzie można przyspieszyć. W jaki sposób? Oglądając reklamy lub płacąc monetami, które są tutejszą walutą.

Twórcy postanowili też uprościć interfejs, a także strukturę poziomów, które do tej pory rozgałęziały się na różne sposoby – teraz są one bardziej liniowe. Osoby, które zdążyły nabyć płatną wersję Tail Drift, w ramach rekompensaty po aktualizacji gry otrzymają znaczną ilość monet. Warto zwrócić uwagę, że może pojawić się problem z otrzymaniem bonusu w sytuacji, gdy ktoś po jej kupnie ją usunął i chciał pobrać ponownie – developerzy radzą skontaktowanie się z nimi w tej kwestii (tutaj).

Produkcję możecie pobrać za darmo z cyfrowych sklepów AppStore i Google Play. Poniżej znajdziecie jeden z jej najnowszych trailerów.

Tail Drift - pobierz z App Store

Tail Drift - pobierz z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje