Reklama

Table Tennis Touch zmierza na Androida

Jest tylko jeden haczyk.

Table Tennis Touch to wydana w ubiegłym roku na iOS produkcja, która – zgodnie z tytułem – pozwala graczom pograć w tenisa stołowego. Wkrótce gra zawita na urządzenia działające pod kontrolą Androida. Choć nie na wszystkie.

Przedstawiciele studia Yakuto w rozmowie z serwisem PC Gamer zdradzili, że tytuł pojawi się w cyfrowym sklepie Google Play 12 marca. Problem tylko w tym, że produkcja ma działać tylko i wyłącznie na najnowszej, piątej wersji Androida o nazwie kodowej Lollipop. Dla wielu posiadaczy smartfonów i tabletów może być to spory kłopot, jako że wspomniany system nie jest jeszcze dostępny na wszystkich urządzeniach.

Reklama

Skąd więc taka decyzja? Twórcy tłumaczą, że winowajcą jest silnik Unity. Developerzy natrafili na błąd, który powoduje, że Table Tennis Touch na niektórych sprzętach wyposażonych w procesor Snapdragon 800 i działających pod kontrolą Androida o numerze 4.4 (znanym też jako KitKat) po prostu się wysypuje.

Studio Yakuto pracuje oczywiście nad rozwiązaniem problemu. Do czasu jego wyeliminowania gra kompatybilna będzie jedynie z systemem w wersji Lollipop. Poniżej znajdziecie najnowszy zwiastun produkcji w wydaniu na Androida.

Table Tennis Touch - pobierz z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje