Reklama

Syberia 2 zawitała na Androida

2272617 2272617

W planach jest też wersja na iOS.

Dosyć nieoczekiwanie na urządzeniach działających pod kontrolą systemu Android pojawiła się Syberia 2 - wydana w 2004 roku na PC przygodówka. Jej pierwsza część od jakiegoś czasu dostępna jest już na platformach mobilnych.

W grze użytkownicy ponownie wcielają się w Kate Walker - młodą prawniczkę, która w poprzedniej odsłonie cyklu została wysłana w celu sfinalizowania umowy sprzedaży pewnej fabryki zabawek. Na miejscu okazało się jednak, że jej właścicielka zmarła i aby dokończyć zadanie pani adwokat musiała odnaleźć jej spadkobiercę, Hansa  Voralberga. Akcja produkcji osadzona jest tuż po wydarzeniach z "jedynki", w której bohaterce udało się ostatecznie znaleźć wspomnianego mężczyznę.

Reklama

W Syberii 2 para łączy siły, by wspólnie odnaleźć zaginione mamuty, a towarzyszy im robot Oskar. Sam tytuł jest przygodówką point & click, która w wersji mobilnej została przystosowana do ekranów dotykowych - sterować można wykonując palcem gesty na wyświetlaczu.

Gra dostępna jest w cyfrowym sklepie Google Play, gdzie można ją nabyć za 25 zł. W planach jest też edycja przygotowywana z myślą o iOS, ale jej data premiery nie jest znana. Warto przy okazji wspomnieć, że z okazji debiutu produkcji na Androidzie, do 29 marca przeceniono jej poprzednią część, którą kupić można za 10 zł.

Na zachętę – jeden ze zwiastunów mobilnej Syberii 2.

Syberia - pobierz z Google Play

Syberia 2 - pobierz z Google Play

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy