Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Swordigo: Platformówka RPG nareszcie w Google Play

Reklama

Choć na Androidzie Swordigo zadebiutowało ponad 3 miesiące temu w ramach akcji Humble Mobile Bundle, dopiero teraz grę pobrać można bezpłatnie ze sklepu Google Play.

Niełatwo zaszufladkować Swordigo i określić konkretnym gatunkiem, ale "platformówka RPG" jest chyba najbliższa prawdzie. W Swordigo jest sporo ze zręcznościówki z platformami, ale równie wielkie znaczenie, co szybkie palce, ma rozwój bohatera, dobór ekwipunku i cała reszta RPG-owej mechaniki.

Na pierwszy rzut oka Swordigo może odrzucać, bo do najpiękniejszych gier nie należy - niskiej jakości tekstury i przestarzała kolorystyka nie zdradzają, jak wiele zabawy gra potrafi zapewnić. Nawet pierwsze chwile ze Swordigo mało kogo przekonają, ale warto dać tej grze szansę i poczekać, aż załapie - bo jak już jej się uda, to przytrzyma was przy smartfonie czy tablecie na wiele miło spędzonych godzin.

W App Store gra zdobyła sporą popularność, w trakcie akcji Humble Mobile Bundle uważana była za jedną z czołowych produkcji wchodzących w skład pakietu. Od teraz pobrać ją można również z Google Play, i to całkowicie bezpłatnie. W trakcie rozgrywki nie natrafimy na reklamy, ale jeżeli z różnych powodów będziemy mieli problemy z ukończeniem gry, na pomoc przyjdą nam mikropłatności.

Swordigo - pobierz z App Store

Swordigo - pobierz z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje