Reklama

Świński Imperator przypomina o Angry Birds Star Wars II

Do samej premiery zostało nieco ponad trzy tygodnie, ale Rovio wciąż podtrzymuje zainteresowanie grą - tym razem krótkim zwiastunem o "świńskiej" stronie mocy.

Reklama

W ramach przypomnienia: Angry Birds Star Wars II trafi do marketów mobilnych 19 września. Kontynuując myśl pierwszej części, ptactwo reprezentować będzie jasną, a prosiaki ciemną stronę mocy; tym razem gra skupi się jednak na drugiej trylogii, czyli przykrej historii Anakina Skywalkera i obejmującego władzę w galaktyce Imperatora.

Rovio, na wskutek współpracy z zabawkowym gigantem Hasbro, skorzysta też z modelu znanego z gier typu Spyro Skylanders - sprzedawane będą zabawki przedstawiające postacie z gry. Po przybliżeniu jednej z nich do urządzenia wyposażonego w komponent NFC, reprezentowany przez figurkę bohater zostanie przeniesiony bezpośrednio do Angry Birds, gotowy do wystrzelenia z procy.

Będziemy też mogli wybrać, po której stronie mocy zamierzamy stanąć i właśnie na tym skupia się opublikowany zwiastun. Sam Imperator stara się w nim nagrać coś na rodzaj spotu reklamowego zachęcającego do wsparcia "świńskiej" strony konfliktu - przekonajcie się sami, jak ciężkim okazuje się to zadaniem. Warty uwagi jest też fakt, że głos prosiakowi podkłada... Imperator we własnej osobie, czyli Ian McDiarmid, który wcielił się w postać mrocznego władcy we wszystkich sześciu Gwiezdnych Wojnach.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje