Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Sunburn trafiło na Androida

Reklama

Produkcja nareszcie dostępna na urządzeniach działających pod kontrolą systemu Google’a.

Sunburn to wydana w ubiegłym roku na iOS gra logiczna z elementami zręcznościowymi. Posiadacze sprzętów z Androidem na swoją wersję musieli czekać nieco dłużej, ale się doczekali – produkcja zadebiutowała bowiem na mobilnym systemie koncernu Google.

Akcja tytułu osadzona jest w bliżej nieokreślonej przyszłości. W przeciwieństwie jednak do większości gier, tym razem zadaniem graczy nie jest ratowanie wszechświata czy nawet własnych towarzyszy, a… popełnienie samobójstwa. Oto bowiem pewien statek kosmiczny doznał pewnej awarii – była ona na tyle poważna, że maszyna uległa zniszczeniu. Członkowie jej załogi przetrwali, ale jej przyszłość rysuje się w ciemnych barwach, jako że nie mogą nawiązać kontaktu z bazą, a zapas tlenu się stopniowo kurczy.

Kapitan zespołu podejmuje więc kontrowersyjną decyzję. Uważając, że efektowna i szybka śmierć jest lepsza od powolnego dogorywania, postanawia zebrać porozrzucanych w kosmosie towarzyszy i zabić ich (i siebie samego) poprzez zderzenie z gwiazdą.

Gracze wcielają się oczywiście we wspomnianego wyżej kapitana. Zabawa polega na zebraniu towarzyszy i skierowanie całej ekipy w kierunku niebezpiecznej gwiazdy. Nie jest to jednak proste, bo każdy poziom stanowi odrębne wyzwanie. Tych zaś developerzy przygotowali około sześćdziesięciu. Całość opatrzona jest dwuwymiarową oprawą graficzną.

Sunburn dostępne jest w cyfrowym sklepie Google Play, gdzie kosztuje 10,98 zł. Posiadacze iOS mogą nadal kupować produkcję za pośrednictwem usługi AppStore, w której tytuł kosztuje 2,99 euro. Poniżej znajdziecie jeden ze zwiastunów gry.

Sunburn - pobierz grę z App Store

Sunburn - pobierz grę z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje