Reklama

Sukces polskiego Kickerinho World

Gra podbija AppStore.

Wygląda na to, że posiadaczom smartfonów oraz tabletów spodobało się wykonywanie piłkarskich sztuczek. Twórcy Kickerinho World z polskiego studia Tabasco ujawnili pierwsze dane na temat popularności gry. Jest bardzo dobrze.

Wczoraj na facebookowym profilu mobilnej serii autorzy cyklu opublikowali wpis, w którym poinformowali, że grę pobrano dotychczas milion razy. To imponujący wynik, tym bardziej, że udało się go osiągnąć w tydzień – tytuł zadebiutował dokładnie siedem dni temu.

Kickerinho World jest kontynuacją wydanej dwa lata temu produkcji. Tak jak w pierwszej części, rozgrywka polega na podbijaniu piłki nogą, kolanem lub głową poprzez stukanie palcem w ekran dotykowy. Tym razem możemy dostosować swoją postać do własnych preferencji, dobierając jej ciuchy i różne akcesoria.

Reklama

Gra opiera się na modelu F2P, tak więc rozgrywka jest darmowa, choć w tytule znalazły się opcjonalne mikropłatności. Można go pobrać bezpłatnie z poziomu usługi AppStore. Wersja na Androida powinna ukazać się jeszcze w tym miesiącu.

Kickerinho World - pobierz z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje